Merhaba

Aşağıda listelediğim kategorilerde hizmet veriyorum. Hizmetlerin iş alım durumu ve detaylı bilgiye ”Detaylı Bilgi” butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Site İçi Seo Optimizasyonu

Web sitelerin en önemli faktörü olan İç SEO Optimizasyonu doğru yapıldığı taktirde, hedeflenen anahtar kelimede önemli bir yükseliş sağlar. Bu yükseliş daha fazla kişiye ulaşmanıza imkan verir, site trafiğinizi yükseltir ve marka bilinirliğinizi arttırır. 

Bu doğrultuda hizmet verdiğiniz sektörü baz alarak web sitenizin iç SEO optimizasyonunu yapıyorum.

 

Adsense Reklam Yerleşimi

Dünyanın en büyük reklam servisi olan Adsense, milyonlarca kişiye web sitesi üzerinden para kazanma fırsatı sunmaktadır.

Bir web sitesine sahipseniz ve sitenizde Adsense reklamları yayınlıyorsanız, Adsense politikalarına uygun, ziyaretçileri sıkmayan, tıklama oranı ideal reklam yerleşimi yapıyorum.

 

Pinterest Anahtar Kelime Analizi

Son yılların en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Pinterest, sitenize hit çekmek veya bir ürününüzün satışını yapabilmek için oldukça ideal bir platformdur.

Pinterest’te çeşitli dillere göre en çok aranan ve popüler olan anahtar kelimeleri analiz ederek sizlere sunuyorum.

 

Tanıtım Yazısı Yayınlama

Sitelerin hedeflediği anahtar kelimede arama motorları tarafından sıralamaya alınmasının en geçerli yöntemlerinden bir tanesi, otoriter sitelerden yapılan tanıtım yazısı ve backlink çalışmalarıdır.

Bu doğrultuda web siteleriniz için anahtar kelime odaklı, özgün tanıtım yazısı yayınlama hizmeti veriyorum.

 

Hizmet Geçmişim

0
Site İçi SEO İşlemi
0
Reklam Yerleşimi
0
Anahtar Kelime
0
Tanıtım Yazısı