Pinterest'ten Para Kazanmak

Pinterest ülkemizde henüz çok yaygın olmasa da dünya çapında 250 milyon kullanıcıya sahip, görsel ağırlıklı sosyal medya platformudur.

Sürekli güncellenen altyapısı ile mükemmel kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlayan Pinterest, geliştirilen yeni özellikleri sayesinde oldukça kapsamlı bir görsel arama motoru haline gelmiştir.

Kadın kullanıcıların ağırlıklı olduğu platform, şuanda dünya çapınca yüz binlerce kişinin kazanç kaynağı haline gelmiştir.

2018 yılından bu yana benimde aktif olarak gelir elde ettiğim Pinterest’ten, para kazanmak için gerekli anahtar kelimeleri 10, 20 ve 50 adet olmak üzere üç paket halinde satışa sundum.

Aşağıda örnek kazançlarımı inceleyip dilediğiniz paketi satın alarak sizde Pinterest’ten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

iş açık

Örnek Kazançlar

Görsellerde gösterilen kazançlar, tam otomatik Pinterest site sistemi ile oluşturulmuş 6 adet sitenin kazancıdır.

Paketler

KEYW-10

10 Adet popüler Pinterest Keyword FİYAT = 30 TL

KEYW-20

20 Adet popüler Pinterest Keyword FİYAT = 50 TL

KEYW-50

50 Adet popüler Pinterest Keyword FİYAT = 100 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Sizin için ideal anahtar kelime paketine karar verip iletişim kısmından benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geçip ödemeyi gönderdikten sonra anahtar kelime listesini mail adresinize Excel dosyası olarak gönderiyorum.

Aldığınız pakette bulunan anahtar kelimeler daha önce kullandığınız yada gördüğünüz kelimeler olabilir. ”Daha önce hiç görmediğiniz anahtar kelimeler” başlığı ile satış yapmadığım, bizzat kullanarak gelir elde ettiğim anahtar kelimeler olduğu için maalesef ücret iadesi yapmıyorum. Çünkü hiç görülmemiş anahtar kelimeler değil, kazanç getirmiş anahtar kelimeler satıyorum.

Bu anahtar kelimeler ile kurduğum sitelerin adsense kazançları görsellerini yukarıda paylaştım. Ancak Pinterest çok değişken algoritmalara sahip olduğu için daha fazla yada daha az kazanabilmeniz mümkün. (Yukarıda görsellerde görülen kazançlar sadece 6 adet sitenin kazancıdır) Bu sebeple aylık ne kadar kazanacağınız konusunda hiç kimse garanti veremez.

Anahtar kelimelerin dili Almanca’dır. Kelimeler 20 adet site ve Pinterest hesabında test edilerek bulunmuş ve içlerinden en çok popüler olanlar satışa sunulmuştur.

Evet. Sürekli olarak yeni anahtar kelimeler test ediyor ve kazançlı olanları satışa sunuyorum. Yakın zamanda testi tamamlanacak olan İngilizce kelimeleri de satışa sunacağım.

Bu anahtar kelimeler denenmiş popüler kategorilerde ilgi çeken kelimelerdir. Satın alacağınız kelimeler ”Pinterest Para Kazanma Rehberi”nde anlattığım yöntem ile çoğaltılarak kazanç arttırılabilir.

Pinterest’te para kazanma yöntemlerini anlattığım PDF türünde oluşturulmuş bir rehberdir. Rehberde hesap nasıl açılır, pinterest seo ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler, yeni hesapların olmazsa olmazları gibi başlıkların yanında, websitesi kurarak, satış yaparak veya satış ortaklığı yaparak Pinterest’ten para kazanmak ile ilgili taktik ve tüyolar detaylı olarak anlatılmıştır.

NOT: Pinterest’in yaptığı son güncelleme sonrası rehber yeni güncellemeye göre düzenlenmektedir. Hazır olduğunda satışa sunulacaktır.